Productomschrijving
Hygrophila polysperma sunset, invitro bakje (PlantExpress)
Moerasplant met rechtopstaande stengels, bladeren kruisgewijs aan de stengel. De bladeren zijn smal elliptisch tot 7 cm lang en 1,5 cm breed. Onder intensieve belichting ontwikkelen zich krachtige groeitoppen. In een zwak belichte aquaria is duidelijk waar te nemen dat de groei langzamer is. Een aanvullende CO2 bemesting bevordert de groei. Deze plant is dezelfde als de Hygrophila polysperma, maar dan de bonte vorm (lichte nerven in de bladeren en de toppen kunnen rood gekleurd worden) Bij een goede belichting worden de toppen rood van kleur. De tweede foto laat de onderwater vorm zien.
Wat zijn Invitro planten?
Invitro zijn planten die opgekweekt worden in een laboratorium en verpakt zitten in een mini potje. Deze planten zijn steriel gecultiveerd. De planten zijn gegarandeerd vrij van slakken, algen en bestrijdingsmiddelen en dus totaal onschadelijk voor gevoelige garnalen en vissen en daarom zeer geschikt voor aquascaping, garnalenbakken maar ook voor de gewone aquaria. De Invitro planten worden geleverd in een vaste gel of in een vloeistof. Beide geven de plantjes voeding die ze nodig hebben. Voor meer informatie zie ons e-book.
LET OP: in vitro planten hebben wij zelf op voorraad en worden dus niet zoals de andere planten bij onze kwekerij besteld. Het voordeel is dat wij orders met de in vitro planten elke dag van de week kunnen verzenden.
Bekijk hier filmpje hieronder, voor de behandeling van InVitro planten.
Reviews
Product tags
Recente artikelen
Hygrophila
Hygrophila polysperma sunset, INVITRO bakje (PlantExpress)
€5,39