Productomschrijving
JBL ProFlora CO2 Regulator Advanced U/M/V
De JBL ProFlora CO2 Regulator Advanced drukregelaar voor hervulbare (M) en wegwerpflessen (U) is een betrouwbare drukregelaar en brengt de flesdruk van 60 bar (wordt op de linker manometer weergegeven) terug naar een geringe werkdruk van 1,2 bar (wordt op de rechter manometer weergegeven) zodat de CO2 toevoer goed regelbaar is. Standaard past de drukregelaar direct op een hervulbare fles, maar door het afschroeven van de kartelmoer (W21,8x1/14) met een inbussleutel past de drukregelaar op het schroefdraad van de wegwerpflessen (M10x1)
De drukregelaar is gemaakt van geanodiseerd aluminium in een titanium kleur. De drukregelaar bevat een betrouwbare dichtingsring in plaats van een O-ring. U/M/V betekend het volgende: U staat voor wegwerpflessen, M staat voor hervulbare flessen en V staat voor beide flessen.
Inhoud:
- CO2 drukregelaar met 2 manometers (werkdruk & flesdruk) voor hervulbare flessen en afschroefbare adapter (dan ook geschikt voor CO2 wegwerpflessen)
Garantie:
2 jaar + 2 jaar na registratie bij JBL.
Reviews
Vaak samen gekocht
Product tags
Recente artikelen
JBL
JBL ProFlora CO2 Regulator Advanced drukregelaar
€127,99
JBL
JBL ArtemioSet, complete artemia set
€47,55
Dennerle
Dennerle houderset voor afdekschijf
€5,50
Aqua-Noa
Aqua-Noa CO2 Drop Checker set Twin 2
€23,99
Tropical
Tropical Dafnia vitamine 100 ml/16 g
€2,84